W naszej pracowni powstają niepowtarzalne, funkcjonalne projekty, które tworzymy z pasją do architektury. Stanowimy dobrany zespół entuzjastów, czerpiących z bagażu naszych doświadczeń i zarazem sięgający w przyszłość nowatorskim podejściem. Cenimy wiedzę, rzetelne podejście, dbamy o detale. Współtworzymy i pielęgnujemy wysoką kulturę pracy. Jeśli nasze wartości są Ci bliskie zapraszamy do współpracy. Postaramy się przybliżyć Ci, jak wygląda proces rekrutacji w naszej pracowni.

 

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy

Architekt – Kierownik Projektu
Młodszy Architekt

 

 

Każdy proces rekrutacyjny składa się z kilku etapów. W zależności od stanowiska i specyfiki toczącego się procesu nie wszystkie etapy muszą wystąpić.

Etap 1

Przesłanie aplikacji składającej się z CV oraz portfolio na adres [email protected]
WAŻNE: w tytule maila umieść swoje imię i nazwisko z dopiskiem umieszczonym w ogłoszeniu na interesujące Cię stanowisko  lub odpowiedz na opublikowane ogłoszenie na jednym z wiodących portali rekrutacyjnych.
Nie zapomnij też o umieszczeniu w CV klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez WXCA sp. z o.o. oraz WXCA Group sp. z o.o. danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego i przyszłego* procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) i oświadczam, że zapoznałem/am się z dokumentem informacyjnym wskazującym m.in. na czas ich przetwarzania.”
*niepotrzebne skreślić

Etap 2

Rozmowa telefoniczna – po wnikliwej selekcji nadesłanych aplikacji kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Podczas wstępnego wywiadu telefonicznego pytamy m.in. o dotychczasowe doświadczenie zawodowe i weryfikujemy podstawowe kompetencje związane ze stanowiskiem na które aplikujesz. Po tym etapie otrzymasz od nas informację, czy twoja kandydatura została pozytywnie zweryfikowana.

Etap 3

Wybranych kandydatów zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną, która trwa ok. 1 godziny. Podczas spotkania mamy okazję wzajemnie lepiej się poznać. Pragniemy dowiedzieć się jak najwięcej o twoich doświadczeniach zawodowych, zainteresowaniach, planach, ale także opowiedzieć Ci o naszej pracowni i stanowisku, na które aplikujesz. Na spotkaniu będziesz miał/a również okazję do zadania pytań dotyczących naszej organizacji, stanowiska, realizowanych zadań.

Etap 4

Zakończenie procesu – jeśli obie strony będą na „tak”, przedstawimy Ci ofertę współpracy. Wiemy, że wejście w nowe środowisko, nową organizację z jednej strony budzi ekscytację i zadowolenie z drugiej zaś czai się obawa. Komfort pracy i dobra atmosfera jest dla nas niezwykle istotna, podejmując z nami współpracę możesz liczyć na pomoc i wsparcie ze strony całego zespołu.

?