W naszej pracowni powstają niepowtarzalne, funkcjonalne projekty, które tworzymy z pasją do architektury. Stanowimy dobrany zespół entuzjastów, czerpiących z bagażu naszych doświadczeń i zarazem sięgający w przyszłość nowatorskim podejściem. Cenimy wiedzę, rzetelne podejście, dbamy o detale. Współtworzymy i pielęgnujemy wysoką kulturę pracy. Pracownia WXCA od lat rozwija się systematycznie w dynamicznym tempie, dlatego do naszego zespołu poszukujemy osób chętnych do pracy na wielu różnych stanowiskach. Jeśli nasze wartości są Ci bliskie zapraszamy do współpracy. Poniżej postaramy się przybliżyć Ci, jak wygląda proces rekrutacji w naszej pracowni.

Każdy proces rekrutacyjny składa się z kilku etapów. W zależności od stanowiska i specyfiki toczącego się procesu nie wszystkie etapy muszą wystąpić.

Etap 1

Przesłanie aplikacji składającej się z CV oraz portfolio na adres [email protected]
WAŻNE: w tytule maila umieść swoje imię i nazwisko z dopiskiem umieszczonym w ogłoszeniu na interesujące Cię stanowisko  lub odpowiedz na opublikowane ogłoszenie na jednym z wiodących portali rekrutacyjnych.
Nie zapomnij też o umieszczeniu w CV klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez WXCA sp. z o.o. oraz WXCA Group sp. z o.o. danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego i przyszłego* procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) i oświadczam, że zapoznałem/am się z dokumentem informacyjnym wskazującym m.in. na czas ich przetwarzania.”
*niepotrzebne skreślić

Etap 2

Rozmowa telefoniczna – po wnikliwej selekcji nadesłanych aplikacji kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Podczas wstępnego wywiadu telefonicznego pytamy m.in. o dotychczasowe doświadczenie zawodowe i weryfikujemy podstawowe kompetencje związane ze stanowiskiem na które aplikujesz. Po tym etapie otrzymasz od nas informację, czy twoja kandydatura została pozytywnie zweryfikowana.

Etap 3

Wybranych kandydatów zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną, która trwa ok. 1 godziny. Podczas spotkania mamy okazję wzajemnie lepiej się poznać. Pragniemy dowiedzieć się jak najwięcej o twoich doświadczeniach zawodowych, zainteresowaniach, planach, ale także opowiedzieć Ci o naszej pracowni i stanowisku, na które aplikujesz. Na spotkaniu będziesz miał/a również okazję do zadania pytań dotyczących naszej organizacji, stanowiska, realizowanych zadań.

Etap 4

Zakończenie procesu – jeśli obie strony będą na „tak”, przedstawimy Ci ofertę współpracy. Wiemy, że wejście w nowe środowisko, nową organizację z jednej strony budzi ekscytację i zadowolenie z drugiej zaś czai się obawa. Komfort pracy i dobra atmosfera jest dla nas niezwykle istotna, podejmując z nami współpracę możesz liczyć na pomoc i wsparcie ze strony całego zespołu.

?