ECEG NAJLEPSZYM OBIEKTEM W POLSCE!

ECEG na Gali International Property Awards w Londynie najlepszym obiektem użyteczności publicznej w Polsce! Nagroda International Property Awards jest symbolem doskonałości rozpoznawalnym na całym świecie. Uczestnicy są poddawani skrupulatnej analizie obejmującej wszystkie aspekty branży nieruchomości przez panel ponad 70. specjalistów.

 

Hotel JW Marriott Grosvenor House usytuowany przy ulicy Park Lane w Londynie zgromadził we wtorek 22 września czołowych deweloperów, architektów, projektantów wnętrz i pośredników obrotu nieruchomościami z całej Europy na ceremonii ogłoszenia laureatów European Property Awards. Długo wyczekiwane wyniki zostały ogłoszone w obecności hrabiego Caithness zasiadającego w brytyjskiej Izbie Lordów.

Polska architektura, reprezentowana m.in. przez Pracownię Architektoniczną WXCA, Nizio Design International, Robert Majkut Design, wyróżniała się na tle propozycji z innych krajów. Budynek Uniwersytetu Warszawskiego – Europejskie Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach projektu WXCA został wyróżniony pięcioma gwiazdkami i zyskał tytuł najlepszego budynku użyteczności publicznej w Polsce!

Przewodniczący Jury, Lord Caithness, złożył specjalne gratulacje na ręce Marty Sękulskiej-Wrońskiej, reprezentującej WXCA podczas uroczystej gali. Lord zwrócił szczególną uwagę na wartość architektoniczną Europejskiego Centrum Edukacji Geologicznej.

Projekt WXCA jako wysoko punktowany został nominowany, by reprezentować nasz kontynent w kolejnym etapie konkursu. Mamy nadzieję, że spotkamy się z autorami wybitnych projektów z całego świata w etapie finałowym w grudniu!

Stuart Shield, Prezes International Property Awards, powiedział: „Europejskie organizacje i profesjonaliści działający na rynku nieruchomości wystawili niezwykle silną reprezentację w tym roku i po raz kolejny wysoko podnieśli poprzeczkę. Pozostaje teraz pytanie, ile tytułów „World's Best” Europa zdoła zdobyć w zestawieniu z pozostałymi, wysoce konkurencyjnymi rejonami świata.”

 

Więcej o International Property Awards

International Property Awards to międzynarodowy konkurs dla specjalistów rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych z całego świata organizowany corocznie od 1995 r. Od początku wyróżniał on firmy działające we wszystkich sektorach rynku nieruchomości za ich najwyższe osiągnięcia.

Nagrody są rozdawane z podziałem na następujące regiony: Afrykę, Amerykę Środkową i Południową, Arabię Saudyjską, Azję-Pacyfik, Europę, Kanadę, Karaiby, USA i Wielką Brytanię.  Najwyżej punktowani z każdego regionu są automatycznie zgłaszani do International Property Awards, które ostatecznie wybierają najlepsze światowe firmy działające na rynku nieruchomości.

 

Nagroda International Property Awards jest symbolem doskonałości rozpoznawalnym na całym świecie. Uczestnicy są poddawani skrupulatnej analizie obejmującej wszystkie aspekty branży nieruchomości przez panel ponad 70. specjalistów. Wśród głównych sponsorów i podmiotów wspierających są: Grohe, RAK Ceramics, Kohler, Elite Stone, Polisan, Dap Yapi, Instytut Turystyki na Barbadosie (ang. Barbados Tourism Institute, BTI).

 

?