Praca

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Starszy Architekt – Kierownik projektu

Opis stanowiska:

  • Pełnienie funkcji prowadzącego projekt – odpowiedzialność za utrzymanie wysokiej jakości projektu w obszarze projektowania, zarządzania oraz współpracy z klientem i podwykonawcami
  • Koordynacja działań i procedur dot. formalno-prawnych aspektów projektu
  • Zarządzanie zespołem projektowym oraz rozwijanie jego kompetencji w obszarze projektowania i zarządzania projektem
  • Opracowywanie i ocena projektów architektonicznych we wszystkich fazach zgodnie z zasadami wiedzy technicznej, przepisami prawa budowlanego oraz innymi przepisami w zakresie projektowania i wykonawstwa, a także zgodnie z zapisami umowy i wytycznymi Zamawiającego
  • Zarządzanie harmonogramem i wyznaczonym budżetem projektu
  • Prowadzenie koordynacji międzybranżowej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Wysokie poczucie estetyki
  • 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie przy projektach wykonawczych
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu oraz duża samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Znajomość obowiązujących procedur administracyjnych, przepisów prawa budowlanego oraz warunków technicznych
  • Praktyczna znajomość programów AutoCad i Revit oraz MsOffice
  • Znajomość programów do zarządzania projektem będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie dobrym
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych wieloetapowych projektach
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole
  • Warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez WXCA z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. 2016 poz. 922 )”.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV oraz portfolio na adres: praca@wxca.pl

W tytule maila prosimy umieścić swoje imię i nazwisko oraz nr ref.: WXCA – 22

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z osobami spełniającymi nasze wymagania. Osoby, które nie prześlą kompletu dokumentów (CV+portfolio) nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji